Karma dla kotów Royal Canin Aroma Exigent 2 kg
Royal Canin Aroma Exigent 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Aroma Exigent 2 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Exigent Aromatic 2 kg (3182550767323) (2Sucha karma dla dorosłych kotów w wieku od 12 miesięcy do 7 lat, wymagających smaku karmy. Ten pokarm został specjalnie oprac... więcejowany z myślą o naturalnych preferencjach smakowych ryb. Dostosowana kaloryczność karmy pomaga w utrzymaniu optymalnej wagi wymagających kotów. Formuła diety sprzyja zdrowiu układu moczowego dorosłego kota. Rozetka.plZłóż skargę | 83 zł |
Royal Canin Aroma Exigent - 2 kgKoty to prawdziwi smakosze, co może stanowić wyzwanie dla ich opiekunów. Royal Canin Aroma Exigent to karma, stworzona specja... więcejlnie dla wyjątkowo wybrednych kotów. Charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 80 zł |
Royal Canin Aroma Exigent 2 KG | 113 zł |
ROYAL CANIN Aroma Exigent 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla wybrednych kotów? Znalezienie odpowiedniej karmy dla wybrednych kotów może być... więcejwyzwaniem. Przy wyborze odpowiedniego pokarmu należy dodatkowo zadbać o to, aby karma wspierała zdrowie oraz dobrostan czworonoga. Karma ROYAL CANIN Aroma Exigent została opracowana specjalnie dla wybrednych kotów. Często wybredne przyciąga karma, której profil aromatyczny zawiera ryby. Dlatego Aroma Exigent charakteryzuje się specjalnym profilem aromatycznym, który odpowiada indywidualnym preferencjom kotów. Pokarm uwzględnia również potrzeby żywieniowe dorosłych kotów, aby możliwie jak najlepiej wspierać ich zdrowie. Karma ROYAL CANIN Aroma Exigent zawiera zbilansowaną wartość energetyczną dla utrzymania idealnej masy ciała. Ponadto karma Aroma Exigent została opracowana, aby wspierać funkcje dróg moczowych dorosłych kotów. Karma ROYAL CANIN Aroma Exigent zawiera zbilansowaną wartość energetyczną dla utrzymania idealnej masy ciała. Aby ustalić, jaka jest wymagana dziennie ilość karmy, należy przestrzegać zaleceń dotyczących karmienia umieszczonych na odwrocie opakowania. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu dla wybrednych kotów Szeroko zakrojone badania pokazały, że koty wykazują indywidualne preferencje dotyczące niektórych pokarmów. Te preferencje można przypisać do trzech głównych obszarów: - zawartość białka - profil aromatyczny - różnorodność smaków Dlatego ROYAL CANIN opracowała trzy różne pokarmy mające różne receptury, aby zaoferować wybrednym kotom różne opcje. Te karmy są częścią Feline Preference Range i obejmują obok Aroma Exigent również ROYAL CANIN Savour Exigent i ROYAL CANIN Protein Exigent. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Aroma Exigent to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 77 zł |
ROYAL CANIN Exigent Aromatic Attraction 33 karma sucha dla kotów dorosłychAroma Exigent
Zalety
Fera.plZłóż skargę | 94 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 300 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 73 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
Modyfikacje Royal Canin Aroma Exigent
Ceny na Royal Canin Aroma Exigent |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Aroma Exigent 400 g | od 18 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Aroma Exigent 2 kg | od 77 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Aroma Exigent 4 kg | od 130 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Aroma Exigent 10 kg | od 242 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 73 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z indyka, kurczak, zboża, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 78 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 85 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, dziczyzna, królik, holistyczna
od 73 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium