Karma dla kotów Royal Canin Hairball Care 400 g (25340040R0)
Zdjęcia 12 |
Royal Canin Hairball Care 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Hairball Care 400 g
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Hairball Care 400 g (3182550721394) (253Sucha karma dla dorosłych kotów od 12 miesiąca życia do usuwania kul włosowych. Polecany w celu ograniczenia tworzenia się ku... więcejl włosowych w przewodzie pokarmowym oraz ich naturalnego wydalania z kałem. Dzięki błonnikowi skutecznie pobudza pasaż jelitowy, co zapobiega gromadzeniu się wełny w żołądku. Specjalna formuła przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego oraz zapobiega chorobom nerek. Rozetka.plZłóż skargę | 22 zł |
Royal Canin Hairball Care 400g | 47 zł |
Royal Canin Hairball Care - 400 gKoty spędzają 30% dnia na pielęgnacji swojego futra. Wiąże się to z wyczesywaniem brudu i wypadających włosów. Gromadzą się o... więcejne w żołądku zwierzęcia i są trawione lub wymiotowane w postaci kul włosowych. Wymioty obciążają układ trawienny i prowadzą do utraty składników odżywczych, więc naturalna eliminacja poprzez kał jest lepszą alternatywą. Karma Royal Canin Hairball Care wspomaga pracę przewodu pokarmowego dzięki wyjątkowej mieszance błonnika psyllium, które jest bogate w śluzy, błonnik i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 23 zł |
ROYAL CANIN Hairball Care 400 gDieta kota odgrywa ważną rolę dla jego zdrowia. Linia karm ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition obejmuje specjalnie opracowane... więcejkarmy dostosowane do najczęstszych wrażliwości kotów.Koty spędzają dużą część dnia na czesaniu się i dlatego połykają duże ilości sierści. Połknięte włosy mogą gromadzić się w przewodzie pokarmowym i tworzyć kule włosowe, które mogą być wymiotowane lub wydalane z kałem. U niektórych kotów nagromadzona sierść powoduje dyskomfort i poważniejsze reakcje nadwrażliwości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 21 zł |
Royal Canin Veterinary Care Nutrition Skin Hairball 400g | 27 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
Modyfikacje Royal Canin Hairball Care
Ceny na Royal Canin Hairball Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hairball Care 400 g | od 21 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin Hairball Care 2 kg | od 86 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Hairball Care 4 kg | od 148 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Hairball Care 10 kg | od 277 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 28 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryba 25%, białko łososia (4%), białko białej ryby 4%, białko kurczaka 13%, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kukurydza, kurczak 14%, ryż 14%, tłuszcz drobiowy, jagnięcina, ryba, łosoś, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 20%, jagnięcina 18%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, jaja, śledź, zioła, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, białko drobiowe, zboża, gluten, mąka, tłuszcz, spirulina, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, indyk, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: indyk, kurczak, warzywa, kaczka, jajko, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, drób, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.65 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko jagnięce 26% mięso jagnięce 12% płatki zbożowe, zioła, jagody, olej, tłuszcz, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: wołowina, białko drobiowe, zboża, mąka, tłuszcz, gluten, korzeń cykorii, zboża, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś, suche białko drobiowe, pszenica, kukurydza, śruta sojowa, mąka, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium