Karma dla kotów Royal Canin Sensible 33 400 g (25210040R0)
Zdjęcia 6 |
Royal Canin Sensible 33 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sensible 33 400 g
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Sensible 400 g (3182550702263) (2521004)Sucha karma dla dorosłych kotów od 12 miesiąca życia z wrażliwym układem pokarmowym. Utrzymuje prawidłową równowagę mikroflor... więcejy, pomaga uniknąć zaburzeń trawiennych. Ma umiarkowane działanie utrwalające i wspomaga motorykę żołądka. Zapewnia komfortowe trawienie. Rozetka.plZłóż skargę | 18 zł |
Royal Canin Sensible - 400 gWrażliwy układ pokarmowy utrudnia przyjmowanie pokarmu – dotyczy to także kotów. Karma Royal Canin Sensible pomaga rozwiązać... więcejten problem. Unikalna kompozycja składników odżywczych wzmacnia i usprawnia układ pokarmowy i tym samym przyczynia się do dobrego samopoczucia zwierzęcia. Krokiety posiadają różne kształty i zapachy, przez co zapewniają nawet wybrednym kotom pełne urozmaicenia, smakowite posiłki o wysokiej akceptacji. Royal Canin Sensible długotrwale wspomaga prawidłowy przebieg trawienia i tym samym pomaga zachować równowagę flory bakteryjnej jelit. Royal Canin Sensible w skrócie: Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w wieku 1–7 lat. Siła i energia Zbilansowana receptura optymalnie usprawnia trawienie i wspomaga układ pokarmowy. Różnorodność Różne kształty krokietów dla maksymalnej akceptacji i urozmaiconej struktury karmy. Przy wrażliwym układzie pokarmowym: białka L.I.P. są wysokostrawne i wspomagają prawidłowe trawienie. Prawidłowe trawienie: unikalna kompozycja składników odżywczych przy wysokiej strawności zapewnia długotrwałą ochronę przewodu pokarmowego. Zdrowe drogi moczowe: dzięki specjalnej proporcji składników mineralnych. Ryż: dodatkowo ułatwia trawienie. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Sensible, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 19 zł |
Royal Canin Regular Sensible 0.4 kg | 36 zł |
ROYAL CANIN Sensible 33 400 gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kotów z wrażliwym układem trawiennym? Koty o wrażliwym układzie trawiennym mogą... więcejreagować na pewne rodzaje karmy. Jeśli tak dzieje się w przypadku Twojego kota, może być konieczna zmiana diety, aby uspokoić wrażliwy przewód pokarmowy. Karma ROYAL CANIN Sensible 33 jest idealna dla kotów w wieku od 1 roku do 7 lat z wrażliwym układem trawiennym. Zawiera ona ekskluzywną kombinację składników odżywczych dla wzmocnienia i wspomagania optymalnego trawienia. Jeżeli Twój kot dobrze toleruje karmę Sensible 33, możesz nadal karmić swojego czworonoga karmą ROYAL CANIN Sensible 33. Karma ta została opracowana nie tylko w celu wspomagania trawienia kotów wrażliwych, lecz także na potrzeby utrzymania jego długofalowej zdrowia. Karma ROYAL CANIN Sensible 33 jest bardzo smaczna i zawiera trzy różne rodzaje krokietów, a także starannie dobrane aromaty, które stymulują przyjmowanie pokarmu i ułatwiają trawienie. Skoncentrowana zawartość energetyczna karmy ROYAL CANIN Sensible 33 jest szczególnie korzystna dla kotów, które potrzebują więcej energii. Ponadto ROYAL CANIN Sensible 33 wspomaga także zdrowie dróg moczowych dorosłych kotów. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sensible 33 to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 18 zł |
Royal Canin Sensible 33 0,4kgRoyal Canin Sensible 33 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla dorosłych kotów powyżej 1 roku życia, o wrażliwym przewo... więcejdzie pokarmowym. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 28 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukier, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sensible 33
Ceny na Royal Canin Sensible 33 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sensible 33 400 g | od 18 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Sensible 33 2 kg | od 69 zł | 19 oferty | ||
Royal Canin Sensible 33 4 kg | od 120 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Sensible 33 10 kg | od 288 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 19 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kukurydza, mąka, białko indycze, tłuszcz, minerały, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, ryby, owoce, wątróbka drobiowa, jaja, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: wołowina, białko drobiowe, zboża, mąka, tłuszcz, gluten, korzeń cykorii, zboża, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka z indyka, mączka rybna, płatki i pulpa ziemniaczana, białko, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś, suche białko drobiowe, pszenica, kukurydza, śruta sojowa, mąka, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, ryż, zboża, wątróbka, białka, ryby, warzywa, jagody, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: indyk, kurczak, warzywa, kaczka, jajko, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium