Karma dla kotów Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg
Zdjęcia 15 |
Zamknij
Menu
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sanabelle Sensitive z jagnięciną sucha karma dla kotów wrażliwych na odżywWysoka zawartość świeżego mięsa drobiowego (20%) oraz świeżej jagnięciny (5%) jako wysokiej jakości źródła białka
dla kotów... więcejwrażliwych na odżywianie z wrażliwym przewodem żołądkowo-jelit Amazon.plZłóż skargę | 200 zł |
Dwupak Sanabelle, 2 x 10 kg - Sensitive, jagnięcinaSanabelle to karma dla kota firmy Bosch, spełniająca najwyższe standardy jakości i przy tym uwielbiana przez koty. Składniki... więcejzwierzęcego pochodzenia pochodzą wyłącznie z hodowli, spełniających normy produkcji mięsa także dla ludzi. Karma Sanabelle jest idealna na każdym etapie życia kota, zapewniając mu wszystko czego potrzebuje. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, tauryna, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. W skład pakietu mieszanego 1 wchodzi: 10 kg Sanabelle Sensitive, jagnięcina 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W skład pakietu mieszanego 2 wchodzi: 10 kg Sanabelle Adult, kurczak 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W ofercie specjalnej: kupując 2 x 10 kg karmy suchej dla kota Sanabelle, otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zwróć uwagę, że oferta dotyczy tylko numeru 433592. Więcej informacji o produktach znajdziesz, klikając w poniższy link: Sanabelle Zooplus.plZłóż skargę | 338 zł |
Sanabelle Sensitive Jagnięciną 10 kgSanabelle Sensitive ze świeżym mięsem wyróżnia się wysoką gęstością składników odżywczych, doskonałą przyswajalności Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 180 zł |
Karma z jagnięciną SANABELLE Sensitive, 10 kgPrzeznaczenie karmy Sanabelle Sensitive z jagnięciną Karma dla dorosłych, w wieku powyżej 12 miesiąca życia, wrażliwych lub w... więcejybrednych kotów. Wyjątkowo smako... EmpikZłóż skargę | 186 zł |
Sanabelle Sensitive, jagnięcina - 10 kgSanabelle Sensitive z jagnięciną to zbalansowana karma sucha dla dorosłych kotów, opracowana specjalnie z uwzględnieniem potr... więcejzeb kotów wrażliwych na pożywienie, które cierpią na niestrawność. Wyjątkowo wysokie stężenie substancji odżywczych zapewnia ograniczenie zapotrzebowania na pokarm i tym samym odciąża układ pokarmowy Twojego kota. Duża ilość świeżego mięsa drobiowego oraz lekkostrawnej jagnięciny i pysznej wątróbki gwarantuje jak najlepszy smak i wysoką akceptację, a oprócz tego dostarcza wysokiej jakości białka zwierzęcego. A ponieważ wiele kotów nie toleruje zbóż zawierających gluten, w przypadku Sanabelle źródłem węglowodanów jest zdrowy i lekkostrawny ryż. Dzięki braku glutenu karma nie wywołuje reakcji alergicznych. Zarówno ryż, jak i jagnięcina charakteryzują się niskim potencjałem alergennym i dzięki temu idealnie nadają się dla kotów o wrażliwych żołądkach. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym i chelatem cynku wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. Zalety Sanabelle Sensitive, jagnięcina: Ekskluzywna karma sucha dla kotów powyżej 12. miesiąca, zwłaszcza dla tych wrażliwych na pokarm 20% świeżego drobiu: wyjątkowo smaczne i dobrze przyswajalne źródło zwierzęcych białek 5% świeżej wątróbki: dostarcza nadzwyczajnego w smaku, wartościowego białka 5% aromatycznej jagnięciną: która charakteryzuje się wyjątkowo niskim potencjałem alergennym Bez dodatku zbóż zawierających gluten: z lekkostrawnym ryżem Wysokie stężenie substancji odżywczych: aby ograniczyć zapotrzebowanie na pokarm i tym samym odciążyć układ pokarmowy Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega-3 i Omega-6 oraz chelatowi cynku, siemieniu lnianym i biotynie Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami Zooplus.plZłóż skargę | 173 zł |
Dwupak Sanabelle, 2 x 10 kg - Pakiet mieszany 1Sanabelle to karma dla kota firmy Bosch, spełniająca najwyższe standardy jakości i przy tym uwielbiana przez koty. Składniki... więcejzwierzęcego pochodzenia pochodzą wyłącznie z hodowli, spełniających normy produkcji mięsa także dla ludzi. Karma Sanabelle jest idealna na każdym etapie życia kota, zapewniając mu wszystko czego potrzebuje. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, tauryna, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. W skład pakietu mieszanego 1 wchodzi: 10 kg Sanabelle Sensitive, jagnięcina 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W skład pakietu mieszanego 2 wchodzi: 10 kg Sanabelle Adult, kurczak 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W ofercie specjalnej: kupując 2 x 10 kg karmy suchej dla kota Sanabelle, otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zwróć uwagę, że oferta dotyczy tylko numeru 433592. Więcej informacji o produktach znajdziesz, klikając w poniższy link: Sanabelle Zooplus.plZłóż skargę | 330 zł |
Sanabelle Sensitive, jagnięcina - 2 x 10 kgSanabelle Sensitive z jagnięciną to zbalansowana karma sucha dla dorosłych kotów, opracowana specjalnie z uwzględnieniem potr... więcejzeb kotów wrażliwych na pożywienie, które cierpią na niestrawność. Wyjątkowo wysokie stężenie substancji odżywczych zapewnia ograniczenie zapotrzebowania na pokarm i tym samym odciąża układ pokarmowy Twojego kota. Duża ilość świeżego mięsa drobiowego oraz lekkostrawnej jagnięciny i pysznej wątróbki gwarantuje jak najlepszy smak i wysoką akceptację, a oprócz tego dostarcza wysokiej jakości białka zwierzęcego. A ponieważ wiele kotów nie toleruje zbóż zawierających gluten, w przypadku Sanabelle źródłem węglowodanów jest zdrowy i lekkostrawny ryż. Dzięki braku glutenu karma nie wywołuje reakcji alergicznych. Zarówno ryż, jak i jagnięcina charakteryzują się niskim potencjałem alergennym i dzięki temu idealnie nadają się dla kotów o wrażliwych żołądkach. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym i chelatem cynku wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. Zalety Sanabelle Sensitive, jagnięcina: Ekskluzywna karma sucha dla kotów powyżej 12. miesiąca, zwłaszcza dla tych wrażliwych na pokarm 20% świeżego drobiu: wyjątkowo smaczne i dobrze przyswajalne źródło zwierzęcych białek 5% świeżej wątróbki: dostarcza nadzwyczajnego w smaku, wartościowego białka 5% aromatycznej jagnięciną: która charakteryzuje się wyjątkowo niskim potencjałem alergennym Bez dodatku zbóż zawierających gluten: z lekkostrawnym ryżem Wysokie stężenie substancji odżywczych: aby ograniczyć zapotrzebowanie na pokarm i tym samym odciążyć układ pokarmowy Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega-3 i Omega-6 oraz chelatowi cynku, siemieniu lnianym i biotynie Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami Zooplus.plZłóż skargę | 342 zł |
Modyfikacje Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice
Ceny na Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 400 g | od 17 zł | 2 oferty | ||
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 2 kg | od 55 zł | 5 oferty | ||
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg | od 173 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 138 zł
sucha karma, 7.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, kaczka, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 154 zł
sucha karma, 7.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 252 zł
sucha karma, 7.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, mączka rybna, amarantus, skrobia, tłuszcz, kryl, wątroba, super premium
od 247 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko jagnięce 26% mięso jagnięce 12% płatki zbożowe, zioła, jagody, olej, tłuszcz, super premium
od 258 zł
sucha karma, 12 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, nasiona, minerały, drożdże, super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, ryż, zboża, wątróbka, białka, ryby, warzywa, jagody, super premium
od 237 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, białka, ryby, warzywa, super premium
od 189 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryba 25%, białko łososia (4%), białko białej ryby 4%, białko kurczaka 13%, super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, super premium
od 211 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcze, zboża, białka, ryby, super premium
od 190 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, drób, zboża, warzywa, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, super premium
od 184 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób 23%, mąka ryżowa 22% i białko 19,5%, ziemniaki, zioła, super premium