Корм для кішок Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg
Фото 15 |
Закрити
Шапка
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sanabelle Sensitive z jagnięciną sucha karma dla kotów wrażliwych na odżywWysoka zawartość świeżego mięsa drobiowego (20%) oraz świeżej jagnięciny (5%) jako wysokiej jakości źródła białka
dla kotów... щеwrażliwych na odżywianie z wrażliwym przewodem żołądkowo-jelit Amazon.plПоскаржитись | 200 zł |
Dwupak Sanabelle, 2 x 10 kg - Sensitive, jagnięcinaSanabelle to karma dla kota firmy Bosch, spełniająca najwyższe standardy jakości i przy tym uwielbiana przez koty. Składniki... щеzwierzęcego pochodzenia pochodzą wyłącznie z hodowli, spełniających normy produkcji mięsa także dla ludzi. Karma Sanabelle jest idealna na każdym etapie życia kota, zapewniając mu wszystko czego potrzebuje. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, tauryna, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. W skład pakietu mieszanego 1 wchodzi: 10 kg Sanabelle Sensitive, jagnięcina 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W skład pakietu mieszanego 2 wchodzi: 10 kg Sanabelle Adult, kurczak 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W ofercie specjalnej: kupując 2 x 10 kg karmy suchej dla kota Sanabelle, otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zwróć uwagę, że oferta dotyczy tylko numeru 433592. Więcej informacji o produktach znajdziesz, klikając w poniższy link: Sanabelle Zooplus.plПоскаржитись | 338 zł |
Sanabelle Sensitive Jagnięciną 10 kgSanabelle Sensitive ze świeżym mięsem wyróżnia się wysoką gęstością składników odżywczych, doskonałą przyswajalności Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 180 zł |
Karma z jagnięciną SANABELLE Sensitive, 10 kgPrzeznaczenie karmy Sanabelle Sensitive z jagnięciną Karma dla dorosłych, w wieku powyżej 12 miesiąca życia, wrażliwych lub w... щеybrednych kotów. Wyjątkowo smako... EmpikПоскаржитись | 186 zł |
Sanabelle Sensitive, jagnięcina - 10 kgSanabelle Sensitive z jagnięciną to zbalansowana karma sucha dla dorosłych kotów, opracowana specjalnie z uwzględnieniem potr... щеzeb kotów wrażliwych na pożywienie, które cierpią na niestrawność. Wyjątkowo wysokie stężenie substancji odżywczych zapewnia ograniczenie zapotrzebowania na pokarm i tym samym odciąża układ pokarmowy Twojego kota. Duża ilość świeżego mięsa drobiowego oraz lekkostrawnej jagnięciny i pysznej wątróbki gwarantuje jak najlepszy smak i wysoką akceptację, a oprócz tego dostarcza wysokiej jakości białka zwierzęcego. A ponieważ wiele kotów nie toleruje zbóż zawierających gluten, w przypadku Sanabelle źródłem węglowodanów jest zdrowy i lekkostrawny ryż. Dzięki braku glutenu karma nie wywołuje reakcji alergicznych. Zarówno ryż, jak i jagnięcina charakteryzują się niskim potencjałem alergennym i dzięki temu idealnie nadają się dla kotów o wrażliwych żołądkach. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym i chelatem cynku wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. Zalety Sanabelle Sensitive, jagnięcina: Ekskluzywna karma sucha dla kotów powyżej 12. miesiąca, zwłaszcza dla tych wrażliwych na pokarm 20% świeżego drobiu: wyjątkowo smaczne i dobrze przyswajalne źródło zwierzęcych białek 5% świeżej wątróbki: dostarcza nadzwyczajnego w smaku, wartościowego białka 5% aromatycznej jagnięciną: która charakteryzuje się wyjątkowo niskim potencjałem alergennym Bez dodatku zbóż zawierających gluten: z lekkostrawnym ryżem Wysokie stężenie substancji odżywczych: aby ograniczyć zapotrzebowanie na pokarm i tym samym odciążyć układ pokarmowy Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega-3 i Omega-6 oraz chelatowi cynku, siemieniu lnianym i biotynie Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami Zooplus.plПоскаржитись | 173 zł |
Dwupak Sanabelle, 2 x 10 kg - Pakiet mieszany 1Sanabelle to karma dla kota firmy Bosch, spełniająca najwyższe standardy jakości i przy tym uwielbiana przez koty. Składniki... щеzwierzęcego pochodzenia pochodzą wyłącznie z hodowli, spełniających normy produkcji mięsa także dla ludzi. Karma Sanabelle jest idealna na każdym etapie życia kota, zapewniając mu wszystko czego potrzebuje. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, tauryna, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. W skład pakietu mieszanego 1 wchodzi: 10 kg Sanabelle Sensitive, jagnięcina 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W skład pakietu mieszanego 2 wchodzi: 10 kg Sanabelle Adult, kurczak 10 kg Sanabelle Sensitive, drób W ofercie specjalnej: kupując 2 x 10 kg karmy suchej dla kota Sanabelle, otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zwróć uwagę, że oferta dotyczy tylko numeru 433592. Więcej informacji o produktach znajdziesz, klikając w poniższy link: Sanabelle Zooplus.plПоскаржитись | 330 zł |
Sanabelle Sensitive, jagnięcina - 2 x 10 kgSanabelle Sensitive z jagnięciną to zbalansowana karma sucha dla dorosłych kotów, opracowana specjalnie z uwzględnieniem potr... щеzeb kotów wrażliwych na pożywienie, które cierpią na niestrawność. Wyjątkowo wysokie stężenie substancji odżywczych zapewnia ograniczenie zapotrzebowania na pokarm i tym samym odciąża układ pokarmowy Twojego kota. Duża ilość świeżego mięsa drobiowego oraz lekkostrawnej jagnięciny i pysznej wątróbki gwarantuje jak najlepszy smak i wysoką akceptację, a oprócz tego dostarcza wysokiej jakości białka zwierzęcego. A ponieważ wiele kotów nie toleruje zbóż zawierających gluten, w przypadku Sanabelle źródłem węglowodanów jest zdrowy i lekkostrawny ryż. Dzięki braku glutenu karma nie wywołuje reakcji alergicznych. Zarówno ryż, jak i jagnięcina charakteryzują się niskim potencjałem alergennym i dzięki temu idealnie nadają się dla kotów o wrażliwych żołądkach. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym i chelatem cynku wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. Zalety Sanabelle Sensitive, jagnięcina: Ekskluzywna karma sucha dla kotów powyżej 12. miesiąca, zwłaszcza dla tych wrażliwych na pokarm 20% świeżego drobiu: wyjątkowo smaczne i dobrze przyswajalne źródło zwierzęcych białek 5% świeżej wątróbki: dostarcza nadzwyczajnego w smaku, wartościowego białka 5% aromatycznej jagnięciną: która charakteryzuje się wyjątkowo niskim potencjałem alergennym Bez dodatku zbóż zawierających gluten: z lekkostrawnym ryżem Wysokie stężenie substancji odżywczych: aby ograniczyć zapotrzebowanie na pokarm i tym samym odciążyć układ pokarmowy Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega-3 i Omega-6 oraz chelatowi cynku, siemieniu lnianym i biotynie Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami Zooplus.plПоскаржитись | 342 zł |
Модификації Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice
Ціни на Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 400 g | від 17 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 2 kg | від 55 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch Sanabelle Sensitive Lamb/Rice 10 kg | від 173 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 138 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, качка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, рибне борошно, амарант, крохмаль, жир, криль, печінка, суперпреміум
від 247 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн ягняти 26%, м'ясо ягняти 12%, злаки, трави, ягоди, масло, жир, суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, насіння, мінерали, дріжджі, суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, протеїни, риба, овочі, ягоди, суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, протеїни, риба, овочі, суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: риба 25%, білок лосося (4%), білок риби 4%, курячий білок 13%, суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, рис, жири, злаки, білки, риба, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: птах 23%, рисове борошно 22% і протеїн 19.5%, картопля, трави, суперпреміум