Корм для кішок Royal Canin Outdoor 10 kg
Royal Canin Outdoor 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Outdoor 10 kg
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Outdoor - 10 kgDla wielu kotów nie ma nic piękniejszego niż regularne zdobywanie terenu, wspinanie się na drzewa czy poszukiwanie potencjaln... щеej ofiary. Jeżeli Twój kot prowadzi aktywne życie, to odpowiednie pożywienie odgrywa niezwykle ważną rolę dla jego zdrowia. Karma Royal Canin Outdoor jest dopasowana specjalnie do potrzeb Twojego aktywnego kota i zapewnia mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Wysoka kaloryczność dostarcza potrzebną energię, wspierając witalność zwierzęcia. Kompozycja kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA może dodatkowo pozytywnie oddziaływać na zdrowie i mobilność stawów. Do życia pełnego przygód Twój kot potrzebuje także silnego układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 260 zł |
Royal Canin Outdoor karma sucha dla kotów dorosłych, wychodzących na zewną | 318 zł |
ROYAL CANIN Outdoor 10 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę dla aktywnych kotów? Koty, które chętnie wychodzą na zewnątrz i prowadzą aktywny s... щеtyl życia, mają szczególne potrzeby związane z ich odżywianiem. Ponadto ich układ odpornościowy jest stale wystawiany na próbę. Karma dla kotów ROYAL CANIN Outdoor ma wysoką wartość energetyczną i kaloryczną, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kotów prowadzących aktywny tryb życia i regularnie przebywających na świeżym powietrzu. Karma ROYAL CANIN Outdoor jest specjalnie dostosowana do potrzeb kotów regularnie przebywających na zewnątrz i zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla aktywnego kota. Karma dla kotów ROYAL CANIN Outdoor ma wysoką wartość kaloryczną, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kotów prowadzących aktywny tryb życia i regularnie przebywających na świeżym powietrzu. Karma Royal Canin Outdoor zawiera specjalną formułę przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 236 zł |
Royal Canin FHN Outdoor Karma Sucha dla Kotów Dorosłych Aktywnych 10kg DARRoyal Canin FHN Outdoor - Karma Sucha dla Kotów Dorosłych Aktywnych 10kg
Zalety
- Wsparcie witalności
- Wzmocnien... щеie bariery skórnej
- Zapobieganie powstawaniu kul włosowych
Koty wychodzące, w porównaniu do kotów przebywających w domu, narażone są w większym stopniu na styczność z drobnoustrojami chorobotwórczym zoo24.plПоскаржитись | 325 zł |
ROYAL CANIN Outdoor 30 karma sucha dla kotów dorosłych, wychodzących na zeOutdoor Active Life
Jeśli Twój kot wychodzi na zewnątrz i prowadzi aktywny tryb życia, należy wzmacniać naturalne mechanizmy... щеobronne jego organizmu. Karma ROYAL CANIN® Outdoor charakteryzuje się wysoką kalorycznością, dzięki czemu pokrywa wysokie potrzeby energetyczne kotów wychodzących. Wysokoenergetyc Fera.plПоскаржитись | 279 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 56 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, риба і рибні субпродукти, злаки, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Outdoor
Ціни на Royal Canin Outdoor |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Outdoor 400 g | від 18 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Outdoor 2 kg | від 72 zł | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Outdoor 4 kg | від 126 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Outdoor 10 kg | від 236 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Outdoor 12 kg | від 236 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка (21%), рис (16%), злаки, вітаміни, суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: куряче м'ясо 21%, білок індички та курки, рис 13%, горох 12%, суперпреміум
від 273 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо птиці, амарант, овочі, печінка птиці, яйця, оселедець, суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, протеїни, риба, овочі, суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, м'ясо ягняти, злаки, печінка, протеїни, овочі, яйця, суперпреміум
від 247 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн ягняти 26%, м'ясо ягняти 12%, злаки, трави, ягоди, масло, жир, суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, рис, жири, злаки, білки, риба, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, злаки, вітаміни, мінерали, амінокислоти, антиоксиданти, суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 283 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум