Karma dla kotów Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg (25571000R1)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Zamknij
Menu
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin British Shorthair Adult 10 kgSucha karma dla dorosłych kotów brytyjskich krótkowłosych powyżej 12 miesiąca życia. Odżywia stawy, kości i układ serca. Poma... więcejga utrzymać masę mięśniową kota. Zapobiega chorobom układu moczowego i kamicy nerkowej. Utrzymuje zdrowo wyglądającą skórę i typowo gęstą sierść. Duża krokieta jest zakrzywiona i dostosowana do szerokich szczęk, co ułatwia chwytanie i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plZłóż skargę | 329 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN FBN British Shorthair Adult - sucha karma dla doroBiałko: 34%EAN: 3182550756464Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 317 zł |
Royal Canin Royal Canin FBN british shorthair sucha karma dla kota rasy brROYAL CANIN FBN British Shorthair Sucha karma dla kota rasy brytyjskiej 10 kg Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla kotów - Dl... więceja dorosłych kotów rasy brytyjski krótkowłosy - Powyżej 12 miesiąca życia. ROYAL CANIN® British Shorthair Adult to karma opracowana specjalnie dla kotów brytyjskich... Bee.plZłóż skargę | 366 zł |
Royal Canin British Shorthair Adult - 10 kgKot brytyjski krótkowłosy – kot domowy inny niż wszystkie. Ten potężny łowca o szlachetnych rysach urzeka spokojnym usposobie... więcejniem i niekończącymi się pokładami cierpliwości. Oprócz krępej budowy ciała jego znakiem rozpoznawczym jest gęsta sierść i muskularna postura. Royal Canin British Shorthair Adult to karma sucha dopasowana specjalnie do potrzeb przedstawicieli tej rasy. Dzięki optymalnie zbilansowanej zawartości białka i wysokiej zawartości L-karnityny karma wspomaga idealne umięśnienie Twojego kota brytyjskiego krótkowłosego. Jednocześnie ważne składniki, takie jak glukozamina i chondroityna, przyczyniają się do zachowania przez zwierzę zdrowych i silnych kości i stawów – stosownie do masywnej budowy ciała. Kot brytyjski krótkowłosy wykazuje tendencje do zachorowania na dziedzicznie uwarunkowaną chorobę serca – kardiomiopatię przerostową, dlatego karma Royal Canin British Shorthair Adult dostarcza Twojemu kotu zbilansowaną ilość tauryny, przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 302 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Adult 10 kgDlaczego krótkowłose koty brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Koty brytyjskie krótkowłose (British shorthair) mają si... więcejlne i muskularne ciało. Aby utrzymać ich siłę i kondycję, potrzebują odpowiednich substancji odżywczych. ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Ze względu na mocną budowę kotów brytyjskich krótkowłosych, zawartość białka w karmie ROYAL CANIN British Shorthair Adult została tak dostosowana, aby pomagała utrzymać masę mięśniową kotów brytyjskich krótkowłosych. Karma jest również wzbogacona o L-karnitynę – składnik odżywczy wspomagający metabolizm tłuszczów. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) zapewniają zdrowe kości i stawy – dzięki temu kot brytyjski krótkowłosy może utrzymać prawidłową aktywność. Dzięki zawartości tauryny (aminokwasów) oraz kwasów tłuszczowych EPA i DHA ROYAL CANIN British Shorthair Adult przyczynia się do utrzymania właściwej pracy serca kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowana, zbilansowana zawartość minerałów wspomaga funkcje dróg moczowych kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowane krokiety ROYAL CANIN British Shorthair Adult są dostosowane do szerokich pyszczków kotów brytyjskich krótkowłosych. Duże krokiety w kształcie łuku ułatwiają przyjmowanie pokarmu i zachęcają do intensywnego żucia, co wspomaga higienę zębów i jamy ustnej. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu Aby zaspokoić indywidualne upodobania kotów brytyjskich krótkowłosych, ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest również dostępna w postaci karmy mokrej w sosie. Jeśli wprowadzasz żywienie mieszane, musisz przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych, aby Twój krótkowłosy kot brytyjski otrzymywał właściwą ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN British Shorthair Adult zapewni Twojemu kotu wartościową i zbilansowaną dietę. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 283 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Breed Nutrition (dla kotów czystorasowych)Porównaj w tabeli →
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: sfinks, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 100 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 91 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 106 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 283 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 404 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 215 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 103 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości karmy dla kotów Royal Canin British Shorthair 34 10 kg:
- Nadaje się również dla kotów Scottish Fold, Scottish Straight
Modyfikacje Royal Canin British Shorthair Adult
Ceny na Royal Canin British Shorthair Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Adult 400 g | od 20 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg | od 81 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg | od 142 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg | od 283 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 195 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 283 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium
od 282 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: tuńczyk, super premium
od 236 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 273 zł
sucha karma, 7.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, amarantus, warzywa, wątróbka drobiowa, jaja, śledzie, super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, ryż, zboża, wątróbka, białka, ryby, warzywa, jagody, super premium
od 198 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 280 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, zboża, witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, przeciwutleniacze, super premium
od 320 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 280 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium