Корм для кішок Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg (25571000R1)
Відео 1Фото 21 |
Закрити
Шапка
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin British Shorthair Adult 10 kgSucha karma dla dorosłych kotów brytyjskich krótkowłosych powyżej 12 miesiąca życia. Odżywia stawy, kości i układ serca. Poma... щеga utrzymać masę mięśniową kota. Zapobiega chorobom układu moczowego i kamicy nerkowej. Utrzymuje zdrowo wyglądającą skórę i typowo gęstą sierść. Duża krokieta jest zakrzywiona i dostosowana do szerokich szczęk, co ułatwia chwytanie i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plПоскаржитись | 329 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN British Shorthair 10 kgPełnoporcjowa zbilansowana karma dla kotów - Dla dorosłych kotów rasy brytyjski krótkowłosy - Powyżej 12 miesiąca życia. Electro.plПоскаржитись | 450 zł |
Royal Canin British Shorthair Adult - 10 kgKot brytyjski krótkowłosy – kot domowy inny niż wszystkie. Ten potężny łowca o szlachetnych rysach urzeka spokojnym usposobie... щеniem i niekończącymi się pokładami cierpliwości. Oprócz krępej budowy ciała jego znakiem rozpoznawczym jest gęsta sierść i muskularna postura. Royal Canin British Shorthair Adult to karma sucha dopasowana specjalnie do potrzeb przedstawicieli tej rasy. Dzięki optymalnie zbilansowanej zawartości białka i wysokiej zawartości L-karnityny karma wspomaga idealne umięśnienie Twojego kota brytyjskiego krótkowłosego. Jednocześnie ważne składniki, takie jak glukozamina i chondroityna, przyczyniają się do zachowania przez zwierzę zdrowych i silnych kości i stawów – stosownie do masywnej budowy ciała. Kot brytyjski krótkowłosy wykazuje tendencje do zachorowania na dziedzicznie uwarunkowaną chorobę serca – kardiomiopatię przerostową, dlatego karma Royal Canin British Shorthair Adult dostarcza Twojemu kotu zbilansowaną ilość tauryny, przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 302 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Adult 10 kgDlaczego krótkowłose koty brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Koty brytyjskie krótkowłose (British shorthair) mają si... щеlne i muskularne ciało. Aby utrzymać ich siłę i kondycję, potrzebują odpowiednich substancji odżywczych. ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Ze względu na mocną budowę kotów brytyjskich krótkowłosych, zawartość białka w karmie ROYAL CANIN British Shorthair Adult została tak dostosowana, aby pomagała utrzymać masę mięśniową kotów brytyjskich krótkowłosych. Karma jest również wzbogacona o L-karnitynę – składnik odżywczy wspomagający metabolizm tłuszczów. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) zapewniają zdrowe kości i stawy – dzięki temu kot brytyjski krótkowłosy może utrzymać prawidłową aktywność. Dzięki zawartości tauryny (aminokwasów) oraz kwasów tłuszczowych EPA i DHA ROYAL CANIN British Shorthair Adult przyczynia się do utrzymania właściwej pracy serca kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowana, zbilansowana zawartość minerałów wspomaga funkcje dróg moczowych kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowane krokiety ROYAL CANIN British Shorthair Adult są dostosowane do szerokich pyszczków kotów brytyjskich krótkowłosych. Duże krokiety w kształcie łuku ułatwiają przyjmowanie pokarmu i zachęcają do intensywnego żucia, co wspomaga higienę zębów i jamy ustnej. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu Aby zaspokoić indywidualne upodobania kotów brytyjskich krótkowłosych, ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest również dostępna w postaci karmy mokrej w sosie. Jeśli wprowadzasz żywienie mieszane, musisz przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych, aby Twój krótkowłosy kot brytyjski otrzymywał właściwą ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN British Shorthair Adult zapewni Twojemu kotu wartościową i zbilansowaną dietę. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 283 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN FBN British Shorthair Adult - sucha karma dla doroBiałko: 34%EAN: 3182550756464Fo Akces-markt.plПоскаржитись | 317 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: перська, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: регдол, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, Зернові, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 102 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 10 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 52 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 104 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 52 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості корму для кішок Royal Canin British Shorthair 34 10 kg:
- Підходить також кішкам порід скоттиш-фолд, скоттиш-страйт
Модификації Royal Canin British Shorthair Adult
Ціни на Royal Canin British Shorthair Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Adult 400 g | від 19 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg | від 79 zł | 21 пропозиція | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg | від 135 zł | 15 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg | від 281 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 254 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 283 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 273 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо птиці, амарант, овочі, печінка птиці, яйця, оселедець, суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, протеїни, риба, овочі, ягоди, суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 268 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум