Umywalka REA Belinda 460 460 mm
Zdjęcia 19 |
REA Belinda 460 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Belinda 460 460 mm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka belinda black/white - nablatowa | 399 zł |
Umywalka Rea Belinda 45,5cm | 280 zł |
Umywalka Nablatowa Czarna Biała Belinda Black Rea | 399 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Belinda 46 x 33 Rea | 299 zł |
REA-U6332 Umywalka nablatowa Belinda White Black | 399 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →