Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1100 CW FR 1100 VA (10121134)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VI 1100 CW FR 1100 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 1100 CW FR 1100 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS PowerWalker VI 1100 CW FR (10121134) | 1 435 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER Line-interactive 1100VA | 1 371 zł |
POWER WALKER UPS LINE-IN VI 1100 CW FR 1100VA, 3X 230V PL, USB, RS-232, LC | 1 324 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 1100VA CW FR 3xPL, USB | 1 385 zł |
UPS ZASILACZ AWARYJNY PowerWalker VI 1100 CW FR | 1 396 zł |
Modyfikacje PowerWalker VI 1100 CW FR
Ceny na PowerWalker VI 1100 CW FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1100 CW FR 1100 VA | od 1 324 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 CW FR 1500 VA | od 1 080 zł | 10 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 CW FR 2000 VA | od 1 749 zł | 15 oferty | ||
PowerWalker VI 3000 CW FR 3000 VA | od 1 759 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →