Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 VA (10120024)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlueWalker PowerWalker VI 3000RT LCD | 4 154 zł |
Zasilacz POWERWALKER UPS VI 3000 RT LCD Line-interactive 3000VA | 3 753 zł |
UPS PowerWalker VI 3000 RT HID (10120024) | 3 184 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje PowerWalker VI 3000 RT HID
Ceny na PowerWalker VI 3000 RT HID |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 RT HID 1000 VA | od 1 653 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 VA | od 2 028 zł | 19 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 VA | od 2 865 zł | 14 oferty | ||
PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 VA | od 3 125 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →