Obudowa NZXT H5 Flow czarny (CC-H51FB-01)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Dość zaawansowana obudowa komputerowa z linii H5 popularnego producenta NZXT. Przede wszystkim urządzenie może pochwalić się doskonałą kompatybilnością z zaawansowanymi kartami graficznymi klasy gamingowej. Świadczy o tym obecność dodatkowego wentylatora na dole, który dostarcza zimne powietrze bezpośrednio do karty graficznej. Ta modyfikacja została wyposażona w przednią osłonę z ciągłą perforacją, co znacznie zwiększa wydajność układu chłodzenia.
Obudowa posiada w zestawie dwa wentylatory, które są zamontowane na dole oraz z tyłu. W razie potrzeby odprowadzanie ciepła można usprawnić za pomocą dodatkowych gramofonów i SVO. Obudowa komputera NZXT H5 Flow została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, co pozwoli platformie wtopić się w każde wnętrze. Przezroczysta pokrywa boczna umożliwia obejrzenie elementów podwozia. Platforma otrzymała również dolny panel z dwoma osobnymi kanałami wentylacyjnymi. Jeden do zasilania, a drugi do chłodzenia GPU. Każdy z kanałów powietrznych osłonięty jest oddzielną wkładką siatkową. Panel konfiguracyjny ma porty USB typu C 3.2 i USB 3.2, a także złącze combo mini-Jack. Obudowa ta ma wyważone wymiary, nowoczesny design i dobry system chłodzenia.
Kup NZXT H5 Flow czarny
Wszystkie ceny 15 →NZXT Obudowa H5 Flow z oknem czarna KONZXOD00000035 | 436 zł |
NZXT H5 Flow czarna OB-NZX-0071 | 419 zł |
Obudowa NZXT H5 Flow | 389 zł |
Obudowa NZXT H5 Flow CC-H51FB-01 | 389 zł |
Modyfikacje NZXT H5 Flow
Ceny na NZXT H5 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H5 Flow biały | od 413 zł | 20 oferty | ||
NZXT H5 Flow czarny | od 389 zł | 15 oferty |