Obudowa Sharkoon M30 RGB czarny
Zdjęcia 7 |
Sharkoon M30 RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharkoon M30 RGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharkoon M30 RGB obudowa PC SHA-M30 RGB | 327 zł |
Obudowa Sharkoon M30 ARGB czarna | 327 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Sharkoon M30 RGB, tower case (Kolor: CZARNY, tempered | 393 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →