Zestaw narzędziowy NEO 08-910
Zdjęcia 18 |
NEO 08-910 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 08-910
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucze nasadowe Topex Neo 08-910 1/4", 1/2", zestaw 111 sztuk, CrV srebrne | 455 zł |
Zestaw narzędzi Neo 111 el. (08-910) | 698 zł |
NEO Zestaw Kluczy Nasadowych 1/4'',1/2'' 111 el. 08-910 | 408 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →