Набір інструментів NEO 08-910
Фото 18 |
NEO 08-910 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 08-910
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klucze nasadowe Topex Neo 08-910 1/4", 1/2", zestaw 111 sztuk, CrV srebrne | 455 zł |
Zestaw narzędzi Neo 111 el. (08-910) | 698 zł |
NEO Zestaw Kluczy Nasadowych 1/4'',1/2'' 111 el. 08-910 | 408 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →