Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE (912-V511-263)
Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE |
|
Kompaktowa i wydajna, najwyższej klasy karta graficzna do gier na rok 2024 z wyrafinowaną śnieżnobiałą obudową i zoptymalizowanym systemem chłodzenia. W odróżnieniu od większości modyfikacji RTX 4080, model ten należy do kategorii Slim i zamiast czterech slotów na płycie głównej zajmuje trzy sloty. Należy do górnej części segmentu średniej półki cenowej i stanowi część linii MSI Gaming, skierowanej do wymagających graczy, modderów i streamerów.
Głównym akceleratorem wideo jest zmodyfikowany procesor graficzny AD103 ze zwiększoną liczbą procesorów strumieniowych (10240 w porównaniu do 9728 w przypadku zwykłego RTX 4080) i nieco szybszym procesorem graficznym (2625 MHz w porównaniu do 2505 MHz). Pojemność pamięci w obu przypadkach wynosi 16 GB, a do wymiany danych wykorzystywana jest 256-bitowa magistrala. W zależności od wybranej rozdzielczości, wydajność w grach karty MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE jest prawie o 30% większa niż w identycznym modelu poprzedniej generacji.
Według pomiarów karta generuje średnio 50-60 FPS w Hogwarts Legacy, Cyberpunk 2077, A Plague Tale: Requiem i innych pięknych grach ostatnich lat. Wszystko to w rozdzielczości 2K i wysokich ustawieniach graficznych. Jednocześnie karta graficzna pozostaje konkurencyjna w rozdzielczości 4K dzięki integracji DLSS 3.0. Zaktualizowana do obsługi nowych typów danych, technologia ta radykalnie poprawia jakość obrazu bez utraty wydajności.
Dodatkowo karta graficzna posiada zaawansowany procesor wideo, który umożliwia odtwarzanie lub kodowanie strumieni wideo w rozdzielczości 4K/8K w celu uzyskania strumieni o wysokiej jakości. Pakiet zawiera specjalistyczne narzędzia programowe firmy NVIDIA, w tym NVIDIA Studio do pracy z grafiką 3D, oprogramowanie do przesyłania strumieniowego i narzędzia zmniejszające opóźnienie wejściowe i przyspieszające przesyłanie danych między dyskiem SSD a pamięcią karty graficznej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
Wszystkie ceny 6 →MSI GeForce RTX 4080 Super 16G Gaming X Slim White - Karta graficzna 47113 | 5 464 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER GAMING X SLIM WHITE 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0351 | 5 590 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GAMING X SLIM WHITE - DARM | 5 212 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GAMING X SLIM WHITE | 5 587 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GAMING X SLIM WHITE | 5 762 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER GAMING X SLIM WHITE 16GB GDDR6X - darmowy odbió | 5 099 zł |