SSD Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR 3.84 TB
Micron MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR 3.84 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON - SSD ENTERPRISE 7450 Pro 3840 GB NVME U3 15 mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1Z | 1 810 zł |
Micron Dysk SSD 7450 PRO 3840GB NVMe U.3 15mm Single Pack DGMKRWOT0300003 | 2 702 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 PRO 3.84TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC3T8TFR- | 2 986 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 3.84TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZAB | 2 992 zł |
Micron 7450 PRO U.3 3840 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR | 2 690 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 995 zł | 6 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC1T9TFR-1BC1ZABYYR 1.92 TB | od 1 455 zł | 15 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 1 810 zł | 11 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR 7.68 TB | od 3 475 zł | 11 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR 15.36 TB | od 10 599 zł | 3 oferty |
Polecamy