SSD Micron 7400 PRO MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR 1.92 TB
Micron MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 7400 PRO MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR
Ceny na Micron 7400 PRO MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR 960 GB | od 578 zł | 5 oferty | ||
Micron 7400 PRO MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR 1.92 TB | od 2 247 zł | 1 oferta | ||
Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR 3.84 TB | od 1 346 zł | 2 oferty |
Polecamy