SSD Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB3T8TFR-1BC1ZAB 3.84 TB (MTFDKCB3T8TFR-1BC1ZABYY)
Micron MTFDKCB3T8TFR-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB3T8TFR-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB3T8TFR-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB960TFR-1BC1ZAB 960 GB | od 1 037 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB1T9TFR-1BC1ZAB 1.92 TB | od 1 780 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB3T8TFR-1BC1ZAB 3.84 TB | od 3 003 zł | 2 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 7mm MTFDKCB7T6TFR-1BC1ZAB 7.68 TB | od 5 291 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →