SSD Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR 3.84 TB
Micron MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR 3.84 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 7400 PRO U3 3840GB PCIe Gen4x4 MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR | 2 385 zł |
Crucial Micron 7400 PRO - 3.84TB - U.3 PCI-E 4.0 - 2.5" | 1 353 zł |
Dysk serwerowy Micron 7400 PRO 3.84TB U.3 PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCB3T8T | 4 198 zł |
Modyfikacje Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR
Ceny na Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR 960 GB | od 578 zł | 6 oferty | ||
Micron 7400 PRO MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR 1.92 TB | od 2 124 zł | 2 oferty | ||
Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR 3.84 TB | od 1 353 zł | 4 oferty |
Polecamy