SSD Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR 960 GB
Micron MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR 960 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON 7400 PRO 960 GB NVME U3 7MM NION-SED ENTERPRISE SSD MTFDKCB960TDZ-1 | 1 398 zł |
Dysk serwerowy Micron 7400 PRO 960GB U.3 PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCB960TD | 1 261 zł |
Micron 7400 PRO U.3 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR | 1 154 zł |
Dysk SSD Micron 7400 PRO 960GB U.3 NVMe MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYY (DWPD 1) | 1 216 zł |
Micron 7400 PRO U.3 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR | 1 154 zł |
SSD Micron 7400 PRO U3 960GB PCIe Gen4x4 MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR | 578 zł |
Modyfikacje Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR
Ceny na Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7400 PRO MTFDKCB960TDZ-1AZ1ZABYYR 960 GB | od 578 zł | 6 oferty | ||
Micron 7400 PRO MTFDKCB1T9TDZ-1AZ1ZABYYR 1.92 TB | od 2 124 zł | 2 oferty | ||
Micron 7400 PRO MTFDKCB3T8TDZ-1AZ1ZABYYR 3.84 TB | od 1 353 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →