SSD Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston SNV2S/1000G |
|
Druga generacja popularnego konsumenckiego dysku SSD M.2 firmy Kingston. W odniesieniu do formatu M.2-2280 waży zaledwie 7 gramów i zużywa prawie 2,5 wata energii elektrycznej. Nadaje się do instalacji w większości nowoczesnych komputerów PC, laptopów i ultrabooków wyposażonych w gniazdo M.2 Key-M. Jest to niezwykle udana kontynuacja popularnego dysku Kingston NV1, w którym inżynierowie firmy z powodzeniem naprawili niemal wszystkie usterki.
W szczególności wymienili problematyczny kontroler Phison PS5013-E13-31, który okresowo cierpiał na przegrzewanie się, przez co średnia temperatura dysku podczas intensywnej pracy rzadko przekracza 65°C. Decyzja ta umożliwiła rezygnację z zewnętrznego radiatora, nieco obniżając cenę urządzenia. Następnie do napędu dodano obsługę interfejsu wymiany danych PCI-E 4.0, co korzystnie wpłynęło na szybkość działania urządzenia: liniowa prędkość odczytu sięga 3500 MB/s, podczas gdy pliki zapisywane są wewnątrz dysku z prędkością 2100 MB/s.
Dodatkowo producent udziela 3-letniej gwarancji, popartej poważnym czasem międzyawaryjnym (TBW) wynoszącym 160 TB. Należy również zauważyć, że Kingston NV2 SNV2S kosztuje kilka dolarów więcej niż średnia cena większości budżetowych dysków SSD SATA3, co czyni go równie obiecującą opcją dla podstawowych i średnich komputerów do gier, domowych komputerów multimedialnych, -kosztowe stacje robocze czy nowoczesne laptopy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB
Wszystkie ceny 14 →Kingston NV2 SSD - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 313 zł |
Kingston Dysk SSD NV2 1000GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3500/2100 DGKINWKT01N | 290 zł |
Kingston NV2 M.2 Pcie 4.0 NVMe 1TB HD-SSDM2-KNG-154 | 289 zł |
Dysk KINGSTON NV2 1TB SSD | 279 zł |
Dysk SSD KINGSTON M.2 2280″ 1000 GB PCI Express 3500MB/s 2100MS/s | 345 zł |
Modyfikacje Kingston NV2 SNV2S/1000G
Ceny na Kingston NV2 SNV2S/1000G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 GB | od 142 zł | 14 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 GB | od 179 zł | 16 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB | od 279 zł | 15 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB | od 498 zł | 15 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 TB | od 1 029 zł | 9 oferty |