SSD Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR 15.36 TB
Micron MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR 15.36 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Micron 7450 PRO - 2.5" 15mm - 0 - 15TB | 11 163 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 PRO 15.36TB U.3 PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCC15T | 10 599 zł |
Micron 7450 PRO U.3 15360 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR | 11 387 zł |
Micron 7450 PRO U.3 15360 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR | 11 387 zł |
Modyfikacje Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 995 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC1T9TFR-1BC1ZABYYR 1.92 TB | od 1 460 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 1 810 zł | 12 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR 7.68 TB | od 3 476 zł | 12 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR 15.36 TB | od 10 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →