SSD Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB
Micron TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON - SSD ENTERPRISE 7450 Pro 960 GB NVME U3 15 mm MTFDKCC960TFR-1BC1ZA | 1 195 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 PRO 960GB U.3 PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCC960TF | 1 176 zł |
Micron 7450 PRO U.3 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR | 995 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MT | 1 074 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 PRO 960GB U.3 PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCC960TF | 1 041 zł |
Micron 7450 PRO U.3 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR | 995 zł |
Modyfikacje Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 995 zł | 6 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC1T9TFR-1BC1ZABYYR 1.92 TB | od 1 455 zł | 16 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 1 810 zł | 12 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR 7.68 TB | od 3 476 zł | 12 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR 15.36 TB | od 10 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →