SSD Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR 7.68 TB
Micron MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR 7.68 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WILDMAN Torba na hulajnogę E8 wodoodporna z ramą przednią 25 l czarna MTFD | 3 476 zł |
Crucial Micron 7450 PRO - 2.5" 15mm - 0 - 7.6TB | 5 202 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 PRO 7.68TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC7T6TFR- | 5 420 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 7.68TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZAB | 5 416 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 PRO 7.68TB U.3 PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCC7T6T | 4 885 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO U.3 15mm TFDKCC960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 995 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC1T9TFR-1BC1ZABYYR 1.92 TB | od 1 460 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 1 810 zł | 12 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC7T6TFR-1BC1ZABYYR 7.68 TB | od 3 476 zł | 12 oferty | ||
Micron 7450 PRO U.3 15mm MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR 15.36 TB | od 10 599 zł | 4 oferty |
Polecamy