Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 ( 275/45 R20 110V XL, SUV ) 602501 | 1 587 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 (275/45 R20 110V) 602501 | 1 596 zł |
Opona Michelin 275/45R20 PILOT ALPIN 5 SUV 110V XL - opony terenowe 602501 | 1 574 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 275/45 R20 110V XL, SUV ) | 1 624 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V | od 1 574 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Porsche | od 1 529 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Run Flat BMW/Mini | od 1 780 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →