Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Alpin 5 ( 275/45 R20 110V XL, SUV ) 602501 | 1 587 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 (275/45 R20 110V) 602501 | 1 596 zł |
Opona Michelin 275/45R20 PILOT ALPIN 5 SUV 110V XL - opony terenowe 602501 | 1 574 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 275/45 R20 110V XL, SUV ) | 1 624 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V | від 1 574 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Porsche | від 1 529 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Run Flat BMW/Mini | від 1 780 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →