Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V
Відео 23Фото 12 |
Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V 225/65 R17 102 H 225/65 R17 106 V |
|
Універсальна модель всесезонного застосування для регіонів із м'якими зимовими кліматичними умовами. Шина обзавелася перевіреним V-подібним малюнком протектора з більш "худенькими" смужками блоків, ніж було в першій редакції CrossClimate. Тим самим зросла кількість гострих ріжучих граней, якими шина чіпляється за слизьке та мокре дорожнє полотно. На посилення зчіпних властивостей також спрямовано роботу фігурних ламелей.
Дренажні канали в конструкції Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V нарощують ширину ближче до плечових зон, завдяки чому забезпечується висока ефективність водовідведення. Термоадаптивна резиносуміш моделі швидко пристосовується до зміни погодних умов за бортом транспортного засобу. Шина чуйно відгукується на команди кермового управління при пересуванні по сухих дорогах, чудово протистоїть акваплануванню і слешпленнінгу, підкуповує короткою дистанцією гальмування на мокрому асфальті. За рахунок низького опору коченню цілорічна гума Michelin допомагає економити паливо і відрізняється зносостійкістю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Купити Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V
Усі ціни 7 →Opona Michelin 225/65R17 CrossClimate 2 SUV 106V - opony terenowe 98179 | 657 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 225/65 R17 106V XL ) 981790 | 735 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (225/65 R17 106V) 340211 | 724 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 225/65 R17 106V XL ) | 743 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (225/65 R17 106V) 981790 | 728 zł |
Opona Michelin 225/65R17 CrossClimate 2 SUV 106V - opony terenowe 340211 | 675 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 225/65 R17 106V XL ) 340211 | 770 zł |
Модификації Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V
Ціни на Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 102H | від 661 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin CrossClimate 2 225/65 R17 106V | від 657 zł | 7 пропозицій |