Зимова шина Michelin Alpin A4 175/65 R15 88H
Відео 8Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin A4 175/65 R15 88H 175/65 R15 84 T 175/65 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin A4 175/65 R15 88H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Alpin A4 (175/65 R15 88H) 699547 | 473 zł |
Michelin Alpin A4 ( 175/65 R15 88H XL * ) 699547 | 425 zł |
Michelin Alpin A4 ( 175/65 R15 88H XL * ) | 431 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin A4 175/65 R15 88H
Ціни на Michelin Alpin A4 175/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin A4 175/65 R15 84T | від 490 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin A4 175/65 R15 88H | від 425 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →