Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 225/60R17 PILOT ALPIN 5 AO MFS M+S 99H - opony zimowe 79068 | 964 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 (225/60 R17 99H) 790681 | 1 053 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 225/60 R17 99H AO ) 790681 | 1 053 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 225/60 R17 99H AO ) | 1 065 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H | від 964 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H | від 913 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →