Літня шина Michelin Agilis 3 225/70 R15C 112S
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis 3 225/70 R15C 112S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis 3 225/70 R15C 112S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis 3 (225/70 R15 112/110S) 749292 | 725 zł |
Opona Michelin 225/70R15C AGILIS 3 112S - opony dostawcze 749292 | 679 zł |
Michelin Agilis 3 ( 225/70 R15C 112/110S 8PR ) 749292 | 725 zł |
Michelin Agilis 3 ( 225/70 R15C 112/110S 8PR ) | 734 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →