Зимова шина Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/65 R15C 104T
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/65 R15C 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/65 R15C 104T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis 51 Snow-Ice (215/65 R15 104/102T) 136016 | 817 zł |
Michelin Agilis 51 Snow-Ice ( 215/65 R15C 104/102T 6PR ) | 816 zł |
Michelin Agilis 51 Snow-Ice ( 215/65 R15C 104/102T 6PR ) 136016 | 806 zł |
Opona Michelin 215/65R15 C AGILIS 51 SNOW ICE M+S 104T - opony dostawcze 1 | 836 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →