Всесезонна шина Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 109T
Відео 12Фото 24 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 109T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 109T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis CrossClimate (215/65 R16 109/107T) 003490 | 836 zł |
Opona Michelin 215/65R16 C AGILIS CROSSCLIMATE 109T - opony dostawcze 0034 | 753 zł |
Michelin Agilis CrossClimate ( 215/65 R16C 109/107T 8PR ) 003490 | 852 zł |
Michelin Agilis CrossClimate ( 215/65 R16C 109/107T 8PR ) | 862 zł |
Opona wielosezonowa MICHELIN AGILIS CROSSCLIMATE 215/65R16 109T | 741 zł |
Opony całoroczne 215/65R16 109/107T Agilis CrossClimate Michelin 2024 | 742 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 109T
Ціни на Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 106T | від 734 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Agilis CrossClimate 215/65 R16C 109T | від 741 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →