Всесезонна шина Michelin CrossClimate Plus 175/70 R14 88T
Відео 12Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate Plus 175/70 R14 88T 175/70 R14 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate Plus 175/70 R14 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin CrossClimate + (175/70 R14 88T) 987785 | 481 zł |
Opona Michelin 175/70R14 CrossClimate+ 88T - opony całoroczne 987785 | 469 zł |
Michelin CrossClimate + ( 175/70 R14 88T XL ) 987785 | 491 zł |
Michelin CrossClimate + ( 175/70 R14 88T XL ) | 497 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate Plus 175/70 R14 88T
Ціни на Michelin CrossClimate Plus 175/70 R14 88T |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate Plus 175/70 R14 88T | від 469 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →