Зимова шина Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Alpin 5 ( 205/60 R16 96H XL * ) 812250 | 834 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 205/60 R16 96H XL * ) | 844 zł |
Opona osobowa zimowa MICHELIN Pilot Alpin 5 205/60 R16 96H Darmowa dostawa | 569 zł |
Michelin PILOT ALPIN 5 205/60R16 96H | 583 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H
Ціни на Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H | від 601 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | від 736 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat | від 1 106 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H | від 569 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →