Зимова шина Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R 195/65 R16 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis Alpin (195/65 R16 104/102R) 973952 | 742 zł |
Michelin Agilis Alpin ( 195/65 R16C 104/102R 8PR ) | 760 zł |
Opona Michelin 195/65R16C AGILIS ALPIN 104R - opony dostawcze 973952 | 702 zł |
Michelin Agilis Alpin ( 195/65 R16C 104/102R 8PR ) 973952 | 751 zł |
Opona Zimowa, Michelin, Agilis Alpin 195/65R16 104R | 443 zł |
Модификації Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R
Ціни на Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R | від 443 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →