Klocki Lego The Shark Attack Stunt Challenge 60342
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Lego The Shark Attack Stunt Challenge 60342 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Shark Attack Stunt Challenge 60342
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klocki LEGO City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina 60342Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina LEGO® City Zestaw LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina (60342) gwarantuje dziecio... więcejm pełną akcji zabawę. Wystarczy uruchomić motocykl z kołem zamachowym, ominąć szkielet i obracające się koło z rekinami oraz trafić w beczki, by dostać się do ukrytej skrzyni z pirackim skarbem. Dodatkowo dwie minifigurki, w tym Chuck D. Goldberg z serialu telewizyjnego LEGO City, gwarantują długie godziny pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Liczba sztuk: 122 Zalecany wiek: 5+ Długość pudełka (mm): 191 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,37 Realistyczny zestaw kaskaderski dla dzieci Przygotuj epickie pokazy kaskaderskie i zawody dzięki temu zestawowi LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina. Zestawy do zabawy i nauki Dzięki zestawom LEGO® City dzieci rozwijają kreatywność poprzez zabawę, która w ciekawy sposób pokazuje życie codzienne. Motocykl z kołem zamachowym Dzieci odgrywają epickie triki i zawody na motocyklach. Pirackie wyzwanie kaskaderskie Pokonaj koło z rekinami i beczkę, by zdobyć skarb! Podnieś poprzeczkę Dzieci modyfikują linię startu, by rozwinąć umiejętności. Więcej zestawów do zebrania i połączenia Sprzedawane oddzielnie zestawy LEGO® City Stuntz można łączyć, aby kaskaderska zabawa była jeszcze lepsza! Dwie minifigurki do odgrywania ról Ten zestaw obejmuje minifigurki z serialu LEGO® City Adventures – pilota Chucka D. Goldberga i mechanika. Wesoła zabawka do zbudowania dla dzieci od 5 lat Zestaw LEGO City Stuntzzawiera łatwe instrukcje z obrazkami, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie złożyć własną zabawkę LEGO albo zaprosić do wspólnej zabawy w budowanie przyjaciół i członków rodziny. Witaj w kreatywnym świecie LEGO City Z zabawkami LEGO City dzieci znajdą się w samym środku akcji, a imponujące pojazdy, szczegółowe budowle i inspirujące postacie zachęcą je do odgrywania realistycznych ról. Zabawkę można też połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City Stuntz, by urządzać jeszcze większe pokazykaskaders Maxelektro.plZłóż skargę | 60 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60342 Wyzwanie Kaskaderskie: Atak Rekina DZKlocki City 60342 Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina, Lego Zestaw LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina (60342) gwara... więcejntuje dzieciom pełną akcji zabawę. Wystarczy uruchomić motocykl z kołem zamachowym, ominąć szkielet i obracające się koło z rekinami oraz trafić w beczki, by dostać się do ukrytej skrzyni z pirackim skarbem. Dodatkowo dwie minifigurki, w tym Chuck D. Goldberg z serialu telewizyjnego LEGO City, gwarantują długie godziny pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. Wesoła zabawka do zbudowania dla dzieci od 5 lat Zestaw LEGO City Stuntzzawiera łatwe instrukcje z obrazkami, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie złożyć własną zabawkę LEGO albo zaprosić do wspólnej zabawy w budowanie przyjaciół i członków rodziny. Witaj w kreatywnym świecie LEGO City Z zabawkami LEGO City dzieci znajdą się w samym środku akcji, a imponujące pojazdy, szczegółowe budowle i inspirujące postacie zachęcą je do odgrywania realistycznych ról. Zabawkę można też połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City Stuntz, by urządzać jeszcze większe pokazykaskaders Komputronik.plZłóż skargę | 67 zł |
Lego LEGO City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina 60342Kaskaderski zestaw dla dzieci z pirackim motywem Zestaw LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina (60342) gwarantuje dzie... więcejciom pełną akcji zabawę. Wystarczy uruchomić motocykl z kołem zamachowym, ominąć szkielet i obracające się koło z rekinami oraz trafić w beczki, by dostać się do ukrytej... Bee.plZłóż skargę | 72 zł |
LEGO 60342 City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekinaDołącz do pilota Chucka D. Goldberga z serialu telewizyjnego LEGO® City Adventures, który bierze dziś udział w pokazach i kon... więcejkursach kaskaderskich. Zajmij miejsce na torze w zestawie Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina, uruchom motocykl kaskaderski ze skrzydłami i ruszaj do przodu! Omiń koło z rekinami i traf w beczki, by dostać się do skrzyni pełnej diamentów. Uważaj tylko na straszny szkielet, który pilnuje skarbu!Kaskader PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 81 zł |
LEGO City Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina (60342) | 63 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 6+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 374 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO CITY 60342 | ATAK REKINA | RECENZJA
25 czerwca 20227 700 przegląd
LEGO® City 60342 Stuntz The Shark Attack Stunt How to Build Scene
15 sierpnia 2022476 przegląd
LEGO City 60342 - Stuntz - The Shark Attack Stunt Challenge
19 marca 20231 555 przegląd
LEGO 60342 City The Shark Attack Stunt Challenge Speed Build Review
15 września 2022173 przegląd
Lego Stuntz 60342 - Motorbike stunt through barrels and sharks!! Dangerous! Fun!
25 grudnia 2022128 przegląd
LEGO City 60342 The Shark Attack Stunt Challenge Speed Build
30 czerwca 202226 170 przegląd
LEGO City 60342 The Shark Attack Stunt Challenge - Speed Build
28 października 20222 204 przegląd
LEGO - 60342 - City Stuntz - The Shark Attack Stunt Challenge - review!!
18 października 20222 650 przegląd
LEGO® City The Shark Attack Stunt Challenge (60342)[122 pcs] Building Instructions | TBB
6 lipca 20221 619 przegląd
LEGO® City The Shark Attack Stunt Challenge (60342)[122 pcs] Speed Build | Top Brick Builder Lite
24 lipca 2022378 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 62 zł
wiek 5+, unisex, budownictwo, elementów 148 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 64 zł
wiek 5+, unisex, śrubowy, straż pożarna, elementów 150 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 45 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 140 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 138 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 119 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 113 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 64 zł
wiek 3+, unisex, zestawy elementów, elementów 103 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części