Klocki Lego Scout Trooper Helmet 75305
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Lego Scout Trooper Helmet 75305 2021 rokStar Wars |
|
Kolekcjonerski, szczegółowy zestaw konstrukcyjny z klocków, za pomocą którego możesz złożyć hełm zwiadowcy ze słynnej kosmicznej sagi Gwiezdne wojny. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej z linii LEGO Star Wars 2021. Przeznaczony dla użytkowników powyżej 18 roku życia, może być świetnym prezentem dla tych, którzy lubią kolekcjonować złożone, szczegółowe modele Lego i prawdziwych miłośników popularnej serii filmowej.
Lego Scout Trooper Helmet 75305 pozwala odreagować codzienny stres i cieszyć się medytacyjnym procesem odtwarzania kształtu hełmu harcerskiego żołnierza. Zmontowany model montowany jest na kompletnym stojaku z tabliczką informacyjną i może stać się efektowną częścią kolekcji domowej lub biurowej. Zestaw składa się z 472 elementów i będzie wspaniałym prezentem na Nowy Rok, urodziny lub inne święta dla każdego fana uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Zestaw zawiera proste i zrozumiałe instrukcje krok po kroku, które samodzielnie poprowadzą użytkownika przez proces montażu (dodatkowo instrukcje są dostępne w aplikacji LEGO Building Instructions na iOS i Androida). Wymiary gotowego modelu to 18x11x12 cm, aby zmontować lub zdemontować konstruktora bloku, nie trzeba używać „siły”. Elementy zestawu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są łatwe do łączenia i rozłączania oraz są w pełni kompatybilne ze sobą oraz z innymi zestawami z rodziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Scout Trooper Helmet 75305
LEGO Star Wars 75305 Hełm zwiadowcy szturmowców | 313 zł |
Lego LEGO Star Wars Hełm zwiadowcy szturmowców 75305 | 228 zł |
LEGO Star Wars, klocki, Hełm zwiadowcy szturmowców, 75305 | 359 zł |
Lego LEGO Star Wars Hełm zwiadowcy szturmowców 75305 | 120 zł |