Garnek Klausberg KB-7520
Zdjęcia 4 |
Klausberg KB-7520 |
|
Uchwyt pokrywki posiada wbudowany dozownik, który służy do nalewania oliwy lub wina.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7520
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK MARMURKOWY 2,3L 20cm KLAUSBERG KB-7520 | 75 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7520 20 cm | 77 zł |
Klausberg Garnek marmurowy z pokrywką Klausberg KB 7520 2.3L na indukcję 2 | 70 zł |
Garnek Marmurowy 2.3L 20Cm Klausberg Kb-7520 | 80 zł |
Garnek aluminium, szary marmurek Ø20cm 2,3l Klausber | 73 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7520
Ceny na Klausberg KB-7520 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7519 | od 65 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7520 | od 70 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7521 | od 85 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7522 | od 94 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7523 | od 105 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7524 | od 104 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →