Garnek Klausberg KB-7522
Zdjęcia 10 |
Klausberg KB-7522 |
|
Uchwyt pokrywki posiada wbudowany dozownik, który służy do nalewania oliwy lub wina.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7522
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7522 24 cm | 109 zł |
GARNEK MARMURKOWY 4,5L 24cm KLAUSBERG KB-7522 | 95 zł |
Klausberg GARNEK MARMURKOWY 4,5L 24cm KLAUSBERG KB-7522 | 102 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7522 24 cm | 109 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7522
Ceny na Klausberg KB-7522 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7519 | od 65 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7520 | od 70 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7521 | od 85 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7522 | od 93 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7523 | od 105 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7524 | od 104 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →