Pamięć RAM Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x16Gb KF436C16RB1AK2/32
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Kingston Fury KF436C16RB1AK2/32 |
|
Zestaw dwurzędowych szybkich modułów pamięci RAM DDR4-3600 ze sterowanym podświetleniem RGB LED. Składa się z pary dwustronnych modułów o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Producent pozycjonuje jako produkt z górnej półki cenowej 2021 roku, skierowany do wymagających graczy, modderów i entuzjastów. Przeznaczony do instalacji w wielofunkcyjnych systemach domowych i gamingowych. Może być ważną częścią spektakularnego demo komputera osobistego.
Deklarowane wysokie taktowanie zapewnia imponującą przepustowość 28,8 Gb/s, co ma pozytywny wpływ na ogólną wydajność komputerów i gier. Zestaw modułów RAM Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x16Gb charakteryzuje się wysokim stopniem kompatybilności i jest w stanie pracować w szerokiej gamie konfiguracji opartych na procesorach Intel Core (od 6. do 12. generacji), a także AMD Ryzen (Zen/ Zen2 / Zen3 ). Technologia Extreme Memory Profile (XMP 2.0) jest obsługiwana w celu szybkiej automatycznej regulacji taktowania. Dynamiczne efekty RGB zasilane technologią Infrared Sync zapewniają płynną synchronizację podświetlenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x16Gb KF436C16RB1AK2/32
Kingston Fury Renegade KF436C16RB1AK2/32 Pamięć 32 GB | 458 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade RGB 32GB 3600MHz | 550 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade RGB 32GB 3600MHz KF436C16RB1AK2 32 | 550 zł |