Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 1x32Gb KF436C18RB/32
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF436C18RB/32 3000 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 1x32Gb KF436C18RB/32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade 32 GB 3600 MHz DDR4 CL18 Pojedynczy moduł pamięci s | 412 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(1*32GB)/3600 C | 406 zł |
Pamięć KINGSTON (DIMM\DDR4\32 GB\3600MHz\1.35V\18 CL\Single) | 439 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 1x32Gb KF430C16RB/32 | od 1 104 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 1x32Gb KF436C18RB/32 | od 406 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →