Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BB1AK2/32
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF432C16BB1AK2/32 2666 MHz CL16 Dual Rank 2666 MHz CL16 Single Rank 3200 MHz CL16 Dual Rank 3200 MHz CL16 Single Rank 3600 MHz CL18 |
|
Zestaw overclocker RAM składający się z dwóch jednorzędowych modułów pamięci DDR4 o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Wyróżnia się możliwością stabilnego działania z częstotliwością taktowania 3200 MHz, zrównoważonymi taktowaniami i stylowym wyglądem. Producent pozycjonuje się jako produkt ze średniej kategorii cenowej, który zastąpił pamięć RAM z zależnej serii Fury Beast, którą w 2021 roku kupił gigant Hewlett-Packard.
Domyślnie moduły pracują z efektywną częstotliwością taktowania 2666 MHz, taktowaniem 16-18-18 i napięciem 1,35 V. Do aktywacji częstotliwości deklarowanej przez producenta 3200 MHz potrzebna jest płyta główna obsługująca automatyczne XMP profile podkręcania. Alternatywnie, użytkownik może bawić się częstotliwościami i napięciami, aby znaleźć optymalną częstotliwość. Aby zapewnić stabilną pracę pod dużym obciążeniem, oba wsporniki są wyposażone w czarne metalowe rozpraszacze ciepła, które chłodzą zarówno chipy, jak i kontroler pamięci. Na grzebieniu radiatora ukryte są diody RGB, które można zsynchronizować z resztą podświetlenia komputera. Przed zakupem należy wziąć pod uwagę wysokość wsporników (41,2 mm) i porównać ją z wymiarami chłodnicy procesora, aby uniknąć ewentualnych konfliktów podczas montażu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32 | od 690 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BBAK2/32 | od 385 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BB1AK2/32 | od 432 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BBAK2/32 | od 369 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32 | od 449 zł | 8 oferty |