Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF430C15BB1/16
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF430C15BB1/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB1/16 | od 188 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB/16 | od 180 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16 | od 173 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB/16 | od 176 zł | 27 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF436C18BB/16 | od 190 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF437C19BB1/16 | od 229 zł | 5 oferty |