Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF430C15BB1/16
Відео 1Фото 3 |
Kingston Fury KF430C15BB1/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB1/16 | від 188 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB/16 | від 180 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16 | від 173 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB/16 | від 176 zł | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF436C18BB/16 | від 190 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF437C19BB1/16 | від 229 zł | 5 пропозицій |