Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF436C18BBAK2/32 |
|
Gotowy sparowany zestaw o łącznej pojemności 32 GB. Automatyczne przetaktowywanie XMP 3600 MHz @ CL18.
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB DDR4-3600 C18 DC - 32GB | 519 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 3600MHz | 449 zł |
Kingston FURY FURY Beast DDR4 RGB 32GB 3600 Czarny | 449 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 3600MHz KF436C18BBAK2 32 | 449 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32 | od 690 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BBAK2/32 | od 385 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BB1AK2/32 | od 432 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BBAK2/32 | od 368 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32 | od 449 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →