Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BB1A/16
Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF432C16BB1A/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BB1A/16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 16GB 3200MHz | 230 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 16GB 3200MHz KF432C16BB1A 16 | 230 zł |
Kingston Kf432c16bb1a/16 Fury Beast Rgb 1x16gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny | 308 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF426C16BBA/16 | od 205 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF430C16BBA/16 | od 417 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BB1A/16 | od 230 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BBA/16 | od 239 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF436C18BBA/16 | od 206 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF437C19BB1A/16 | od 722 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →