Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x8Gb KF432C16BWAK2/16
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF432C16BWAK2/16 3200 MHz CL16 3600 MHz CL17 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x8Gb KF432C16BWAK2/16
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB SE DDR4-3200 C16 DC - 16GB | 303 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 16GB(2* 8GB)/3200 CL16 biała SAKIN4G16 | 265 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF432C16BWAK2/16 16GB 3200MHz | 369 zł |
Kingston FURY Beast RGB Biała 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4- | 269 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 16GB(2* 8GB)/3200 CL16 biała 96335 | 265 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x8Gb KF432C16BWAK2/16 | od 265 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x8Gb KF436C17BWAK2/16 | od 285 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →