Monitor HP V22i G5 21.5 " czarny (6D8G8E9)
Zdjęcia 5 |
HP V22i G5 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP V22i G5 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" HP V22i G5 - 5 ms - Monitor | 554 zł |
HP V22i- 23.8'' | IPS | Full HD | 60 Hz | D-Sub, HDMI | VESA 100 MON-LCD-H | 449 zł |
Monitor HP V22i 6D8G8E9 21.5" 1920x1080px IPS | 467 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, TN 21,5" V22i (6D8G8E9) | 575 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →