SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
|
Szybkość do 7000 MB/s. grzejnik grafenowy. Nadaje się do PlayStation 5.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 2TB HD-SSDM2-GR-080 | 712 zł |
Dysk SSD GoodRam IRDM PRO Slim 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (IRP-SSDPR- | 664 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 2TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 679 zł |
Dysk SSD GOODRAM IRDM Pro Slim M.2 2TB | 699 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 2TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 679 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80
Ceny na GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 TB | od 375 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB | od 664 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 TB | od 1 361 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →